Magdalena Matysiak

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam Wydział Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Psychiatrii Wojskowego Instytutu Medycznego oraz w Ośrodku Psychoterapii Gestalt Ko-relacje w Warszawie.

Pracowałam na oddziale dziennym psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży, gdzie prowadziłam terapię indywidualną i grupową dzieci oraz konsultacje dla rodziców. Przez kilka lat pracowałam jako psycholog w międzynarodowych placówkach edukacyjnych z dziećmi, rodzicami i nauczycielami.

Wierzę, że postawa terapeuty, pełna szacunku i osobistego zaangażowania tworzy przestrzeń, w której klientowi łatwiej połączyć się ze swoimi przeżyciami-myślami, uczuciami, doznaniami płynącymi z ciała. Dzięki objęciu świadomością pełnego doświadczenia siebie, otaczających ludzi i sytuacji można sprawniej pokierować swoim życiem aby osiągnąć możliwy w danych realiach dobrostan

Ukończyłam również religioznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim i sinologię na Uniwersytecie Warszawskim. Fascynuje mnie zastosowanie tradycyjnych praktyk duchowych we współczesnej psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków – Kaliny i Adama.

Pracuję także w języku angielskim.

W Dobrych Więziach prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i dzieci, konsultacje rodzicielskie oraz warsztaty dla rodziców.

Telefon: 662 269 996