Praca ze snami – warsztat

Warsztat Praca ze snami jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych wiedzą, rozwojem, poznawaniem siebie, zgłębianiem tego co nieuświadomione oraz poszukiwaniem zmiany poprzez różnorodne techniki pracy psychologicznej i terapeutycznej.

Podczas warsztatu przyjrzymy się znaczeniu i funkcji snów w naszym życiu. Poznamy teorie oraz techniki pracy ze snem zainspirowane psychologią głębi Carla Gustava Junga oraz terapią Gestalt.

Odkryjemy jak rozszyfrowywać i wykorzystywać symbolikę płynącą z snów by wspomagać siebie w codzienności, doświadczanych problemach, konfliktach.
W bliskości i wspólnocie z innymi będziemy mogli doświadczyć także swojej indywidualności.

Zapraszam na warsztat w czasie którego:

-Będziesz miał/a możliwość poznania konkretnych, a zarazem twórczych technik pracy ze snem
– Będziesz miał/a możliwość poznania teorii pracy ze snem
– Będziesz miał/a możliwość doświadczenia wglądu w nieuświadomione konflikty, problemy własne, trudności- dowiesz się jak w codzienności korzystać z wiedzy na własny temat, zawartej w snach
– Będziesz miał/a możliwość doświadczenia rozwoju, poszerzenia świadomości w atmosferze wspólnoty i bliskości z innymi osobami
– Poznasz techniki pracy ze snem zainspirowane psychologią głębi Carla Gustava Junga, terapią Gestalt, arteterapią i bajkoterapią.

Termin: 20.04-21.04.2018

Czas trwania: 8 h ( w tym 1 h przerwa obiadowa w sobotę)
piątek: 18:00 – 21:00
sobota: 11:00- 16:00 (1 h przerwy)

Cena: 170 zł

Zgłoszenia: mailowo na adres:
pracazesnami@gmail.com lub anepekala@gmail.com
telefonicznie: 608 84 172

Prowadząca:
Aneta Pękała – psychoterapeutka, absolwentka czteroletniego szkolenia w Integralnym Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie, magister psychologii, trenerka – absolwentka Szkoły Trenerów Meritum w Katowicach. W pracy specjalizuje się w integrujących technikach terapeutycznych i warsztatowych (praca z wyobraźnią, z ciałem). Poza szkołą psychoterapeutów i trenerów grupowych systematycznie szkoli się warsztatowo min. w pracy z ciałem metodą Alexandra Lowena, metodą TRE.