Skip to main content

Agnieszka Kusyk

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Tytuł magistra psychologii zdobyłam na Uniwersytecie SWPS (specjalizacje: psychoterapia grupowa oraz rozwój). Posiadam dyplom praktyka NLP uzyskany w NLP Comprehensive Colorado Institute. Mam kilkunastoletnie doświadczenie pracy z ludźmi w roli mentora/coacha i eksperta z obszaru zasobów ludzkich oraz osoby budującej wspierającą kulturę zespołową.

Swoje umiejętności terapeutyczne rozwijam w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Telefonie Pogadania – gdzie pracowałam z osobami wykluczonymi społecznie lub w kryzysach życiowych. Prowadziłam terapię indywidualną oraz zajęcia grupowe w Szpitalu Psychiatrycznych przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie

Obecnie pracuję w Klinice psychologiczno-psychiatrycznej Volta oraz na portalu E-psycholodzy.pl.

Jako psychoterapeutka- jestem ciekawa osoby, którą spotykam w gabinecie. Wspieram w lepszym rozumieniu emocji, myśli oraz doświadczeń a czasem pragnień, które nami kierują. Pomagam przyjrzeć się w jaki sposób działamy i jakie to przynosi skutki w naszym życiu. Często odnoszę się do tego co „tu i teraz” w relacji terapeutycznej, wierzę bowiem głęboko w jej leczące działanie.

Pracuję pod stałą superwizją.

Prywatnie jestem mamą i żoną, pasjonatką jogi oraz jazdy konnej.

W Dobrych Więziach prowadzę długo- i krótkoterminową psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych.

I also work in English.

+48 601 890 692

Umów się na spotkanie

Popraw jakość swojego życia

+48 798 881 507

Adres naszej pracowni
ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa
(niedaleko metra Służew)
Wskazówki dojazdu 📍