Aneta Pękała

O mnie

 

Jestem psychoterapeutką i psychologiem – absolwentką Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Kompetencje terapeutyczne rozwijałam podczas 4 – letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Integralnym Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w Punkcie Konsultacyjnym i Gabinecie Stowarzyszenia PRO, Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym przy Instytucie Psychologii Zdrowia, w Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz na jednym z Oddziałów Psychiatrycznych w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.

Od kilku lat pracuję z grupami, realizując min. autorskie warsztaty Pracy ze snami, Pracy z bajką, prowadząc lub współprowadząc grupy rozwoju osobistego, treningi terapeutyczne. Kompetencje trenerskie uzyskałam w Szkole Trenerów Meritum w Katowicach.

W pracy psychoterapeutycznej najważniejsze jest dla mnie umożliwienie odkrycia, poznania i zrozumienia prawdziwego siebie. Według mnie jest to w pełni możliwe poprzez autentyczny kontakt z drugim człowiekiem.

W Pracowni Dobre Więzi prowadzę: psychoterapię indywidualną, psychoterapię młodzieży, konsultacje rodzicielskie, warsztaty rozwojowe oraz treningi i grupy terapeutyczne. Pracuję pod stałą superwizją.

Tel. 608 824 172