Anna Przybyszewska

O mnie

Jestem psycholożką, psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, terapeutką TSR II stopnia, certyfikowaną trenerką Familylab Association, trenerką warsztatu psychologicznego.

Od kilkunastu lat wspieram ludzi, którzy są w kryzysie, przeżywają trudne momenty w swoim życiu oraz chcą polepszyć jakość relacji z ważnymi osobami. Wspólnie z nimi szukam źródeł problemów, odkrywam uczucia, potrzeby oraz idącą za nimi zmianę. Ważnym elementem w naszych spotkaniach jest autentyczna wymiana myśli, uczuć i wyobrażeń w bezpiecznej i akceptującej atmosferze. To buduje autentyczną relację, która ma moc uzdrawiającą.

Jakiś czas temu w ramach Fundacji MANZANA, której jestem współzałożycielką spełniłam swoje marzenie i otworzyłam wraz z przyjaciółkami psycholożkami Przestrzeń dla rodziny -piękne i przyjazne miejsce do rozwoju i empatii. Prowadzę tam grupy rozwojowe dla kobiet, seminaria inspirujące dla rodziców, warsztaty umiejętności psychospołecznych oraz psychoterapię i konsultacje rodzicielskie.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

W Dobrych Więziach prowadzę psychoterapię osób dorosłych i konsultacje rodzicielskie. Pracuję pod stałą superwizją.

Zapraszam do kontaktu – tel. 608 074 839.

Więcej o mnie:

https://www.przybyszewska.pl/