Beata Kubalska

O mnie

Jestem psycholożką, socjolożką i psychoterapeutką. Tytuły magistra obroniłam na Wydziale Psychologii oraz w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Umiejętności terapeutyczne zdobywałam podczas 4-letniego szkolenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Polskim Instytucie DMT w Warszawie. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Obecnie jestem w procesie uzyskiwania dyplomu.

Pracuję w publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 11 w Warszawie oraz Poradni „Po Myśli”. Swoje doświadczenie zdobywałam także w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wójtowskiej w Warszawie.

W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie autentyczne spotkanie z drugim człowiekiem, zobaczenie go w tym, w czym jest. Wierzę, że poprzez relację terapeutyczną takie spotkania – ze sobą samym i z innymi – stają się łatwiejsze do osiągnięcia, a to otwiera drogę do zmiany.

W Pracowni Psychoterapii Dobre Więzi prowadzę psychoterapię indywidualną. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Jestem pod stałą superwizją.

Po godzinach prowadzę grupowe zajęcia Pilatesa, czytam książki, tańczę.

Tel. 668-790-029