Izabela Molenda

O mnie

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia, które rozpoczęłam w Śląskiej Szkole Gestalt w Katowicach i kontynuuje Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Warszawie w celu uzyskania certyfikatu Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT).

Jestem absolwentką socjologii, a doświadczenie zawodowe zdobywałam jako wykładowca w Katedrze Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, jako trener biznesu w firmach szkoleniowych, pracując na kontraktach B2B dla korporacji i w organizacjach pozarządowych. Ukończyłam również podyplomowe studia coachingu ACSTH. Od 8 lat jestem związana zawodowo z Fundacją ISKIERKA działającą na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Dzięki tym doświadczeniom rozumiem kontekst stresu wynikającego z presji zadaniowej, czy syndrom wypalenia zawodowego związanego z pomaganiem.

Pracuję w nurcie Gestalt, ponieważ bliskie mi jest widzenie człowieka jako całości złożonej z myśli, emocji i ciała. Wierzę, że wszyscy mamy potencjał do odnalezienia swojego miejsca w świecie i satysfakcjonującego sposobu życia, a upragnione zmiany zachodzą, kiedy stajemy się tym, kim naprawdę jesteśmy. Zdecydowałam się na „Dobre więzi”, bo jestem przekonana, że więzi z innymi są głównym źródłem szczęścia i można je tworzyć nie rezygnując z autentyczności.

Mam doświadczenie we wspieraniu osób LGBTQ+, osób doświadczających stresu mniejszościowego i wykluczenia społecznego, osób towarzyszących w chorobie i będących w żałobie. Interesuję się związkami psychoterapii i duchowości, od kilkunastu lat praktykuję medytację i inne techniki mindfulness.

Kocham dobre kino i dobrą literaturę. Ćwiczę QiGong.

Jeśli doświadczasz kryzysu życiowego, szukasz nowego sposobu poradzenia sobie z trudnościami, chcesz się rozwijać – zapraszam Cię na psychoterapię indywidualną.

Tel. 607 220 567