Marta Baron

O mnie

 

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, trenerem Videotreningu Komunikacji i mediatorem. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwijałam w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt oraz w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego; specjalizację: Wspieranie rozwoju osobowości. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Centrum Mediacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. w całodobowym Oddziale Chorób Afektywnych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach rozwojowych oraz projektach badawczych (np. Program Profilaktyki Depresji w Polsce na lata 2016-2020, Program Wczesnego Wykrywania Zaburzeń Psychicznych). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem, podczas którego terapeuta wspiera klienta w poszerzaniu świadomości, budowaniu bardziej satysfakcjonujących relacji ze sobą oraz z innymi, w poszukiwaniu prawdziwego “JA” i rozwijaniu własnych zasobów.

Prywatnie jestem w związku i mam dwóch synów. Kocham chodzić po górach, podróżować, jeździć na rowerze i grać w planszówki.

W Dobrych Więziach prowadzę: psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par.

 

Tel. 532 134 415