Tomasz Pałyska

O mnie

 

Nazywam się Tomek Pałyska i jestem psychoterapeutą. Ukończyłem 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Posiadam certyfikat ukonczonej szkoły (ITG), certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG) i Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii (EAP). Moja praca podlega regularnej superwizji. Wciąż się rozwijam biorąc udział w rożnych warsztatach, seminariach i treningach.

Jako terapeuta zwykle odczuwam chęć pomocy i zaciekawienie tym, co sprowadza pacjenta/klienta do gabinetu. Staram sie zrozumieć w jaki sposób buduje relacje z ludźmi i światem, który go otacza, a także jak jego osobista historia życiowa przyczyniła się do trudności, które aktualnie przeżywa.

W Pracowni „Dobre Więzi” prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych (w tym terapie szkoleniową), terapię młodzieży powyżej 12 roku życia, terapie par oraz terapię grupową

Prywatnie jestem mężem. Mam córkę i syna. Bardzo lubię spotkania ze znajomymi, najchętniej w towarzystwie dobrego jedzenia. Regularnie gram w gry planszowe i komputerowe. Przez wiele lat, równolegle z byciem terapeutą, zajmowałem się prowadzeniem zajęć z jogi w oparciu o metodę B.K.S Iyengara.

Zapraszam do kontaktu:

tel.: 503140920

mail: tomekpalyska@gmail.com

www: psychoterapeutagestalt.pl