Skip to main content

Anna Wyganowska-Błażejewska

Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenia akredytowanego przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt.  Współpracuje z oddziałem dziennym psychiatrycznym przy ul. Szczęśliwickiej w Warszawie, gdzie prowadzę terapię grupową oraz terapię indywidualną.
Od ponad dekady związana jestem z rozwojem osobistym i świadomością ciała. W swojej pracy korzystam z metod pracy z ciałem Alexandra Lowena, narzędzi coachingowych oraz arteterapeutycznych (arteterapia UW). Prowadzę również szkolenia interpersonalne indywidualne i grupowe, gdzie wykorzystuje również zasoby artystyczne i managerskie, Przez wiele lat łączyłam wykształcenie socjologa kultury i sztuki(UŁ) oraz projektantki(ASP w Łodzi) będąc managerem kultury.
Psychoterapia jest dla mnie jednak najgłębszym spotkaniem, towarzysze w poszerzeniu świadomości i w drodze do siebie autentycznego. Psychoterapię rozumiem  po pierwsze: jako prawdziwe spotkanie dwóch osób, jako relację opartą na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Po drugie jako świadomość – emocji, potrzeb, myśli, przekonań, a także ciała, a po trzecie – jako możliwość wyboru. Dzięki tym trzem aspektom możliwa jest realna zmiana. Wierzę, że każdy człowiek posiada potencjał do rozwoju i zmiany.
Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców, żoną oraz współtworzę rodzinę patchworkową.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
+48 604 177 374

Umów się na spotkanie

Popraw jakość swojego życia

+48 798 881 507

Adres naszej pracowni
ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa
(niedaleko metra Służew)
Wskazówki dojazdu 📍