Skip to main content

Poznaj Dobre Więzi

O nas

W Dobrych Więziach dbamy o jakość prowadzonej przez nas psychoterapii. Tworzymy różnorodny zespół doświadczonych, certyfikowanych psychoterapeutów, wyszkolonych w metodzie Gestalt. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje i superwizujemy swoją pracę.

Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 798 881 507

Adres naszej pracowni
ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa
(niedaleko metra Służew)
Wskazówki dojazdu 📍

Nasza filozofia

Więź

Mamy przekonanie, że więź jest bazą zapewniającą szczęście, siłę, bezpieczeństwo, poczucie znaczenia i witalność. To z niej rodzi się kontakt ze sobą, z własnymi uczuciami i ciałem. Potrzebę więzi odczuwamy przez cale życie – dzięki niej uczymy się, jak tworzyć bliskie związki.

Kontakt

„Nie ma takiej możliwości, by kontakt nie powodował zmian. Każde nowe podjęcie kontaktu coś zmienia: we mnie, w tobie, w naszej relacji. Zaczyna się coś dziać.”
— Viktor Chu

Zmiana

Pierwszym krokiem prowadzącym do zmiany jest doświadczenie siebie w całości – takim, jakim się jest.

Wolność

„Samoświadomość, czyli kontakt ze swoimi uczuciami, potrzebami i myślami, prowadzi do wolności (…). Nie to jest ważne, co ze mną zrobiono, lecz to, co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono”
— J.P. Sartre

Nasze miejsce

Nasza Pracownia znajduje się w kameralnym domu z ogrodem, w cichej i spokojnej okolicy, blisko metra Służew. Dysponujemy 4 gabinetami przystosowanymi do pracy indywidualnej i z parami oraz 2 gabinetami, w których oprócz sesji terapeutycznych odbywają się również warsztaty i treningi.

O psychoterapii Gestalt

Gestalt to jedna z głównych metod pracy psychoterapeutycznej. Jest ona zaliczana do nurtu terapii humanistycznych (inne modalności to terapie psychodynamiczne i behawioralno-poznawcze). Podstawowym jej celem jest poszerzenie świadomości we wszystkich aspektach funkcjonowania człowieka: myśleniu, przeżywaniu emocji, własnych odczuciach płynących z ciała oraz relacjach z innymi ludźmi.

Poznaj zespół naszych specjalistówDowiedz się więcej o terapii Gestalt

Umów się na spotkanie

Popraw jakość swojego życia

+48 798 881 507

Adres naszej pracowni
ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa
(niedaleko metra Służew)
Wskazówki dojazdu 📍