Skip to main content

Ewa Jasińska

Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt akredytowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracuję głównie z klientami indywidualnymi, a moją pracę poddaję regularnej superwizji. Dodatkowo uczestniczę w szkoleniach, warsztatach i treningach psychoterapeutycznych.

Ukończyłam Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim i od lat pracuję z młodzieżą i dorosłymi jako nauczycielka. Ten zawód pokazał mi jak bardzo ważna w rozwoju jest współtworzona relacja, jak ułatwia przyjmowanie wiedzy, koi gorsze przeszłe doświadczenia i motywuje do zmian i postępów. Te spostrzeżenia dały mi również umiejętność dostosowywania stylu pracy do indywidualnych potrzeb.

Jako psychoterapeutka wierzę w leczącą moc relacji, moich klientów obdarzam pełną uwagą i empatią. To właśnie uważna i wrażliwa obecność w połączeniu z wiedzą terapeutyczną są według mnie bazą i podstawą dającą możliwość zmiany oraz rozwoju, w których wspieram. Ważne jest dla mnie, aby osobom, z którymi pracuję, dawać poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

+48 505 934 818

Umów się na spotkanie

Popraw jakość swojego życia

+48 798 881 507

Adres naszej pracowni
ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa
(niedaleko metra Służew)
Wskazówki dojazdu 📍