Skip to main content

Justyna Dubanik

Jestem psychoterapeutką oraz trenerką grupową. Ukończyłam szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, obecnie jestem w procesie certyfikacji. Wykształcenie z zakresu resocjalizacji zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim, skończyłam także Akademię Treningu Antydyskryminacyjnego i jestem trenerką antydyskryminacyjną.

W mojej pracy kieruję się podejściem afirmatywnym, którego ważną częścią jest poszanowanie ludzkiej różnorodności.

Stale rozwijam swoje kompetencje. Biorę udział w warsztatach i treningach, które poszerzają moje kompetencje terapeutyczne. Poddaję się także stałej superwizji oraz pracuję w oparciu o założenia kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie zdobywałam pracując w zespołach psychologiczno – terapeutycznych m.in. w Otwartej Przestrzeni (Centrum Terapii stworzonym z myślą o wsparciu osób LGBTQIA+), Fundacji Nagle Sami (działającej na rzecz osób doświadczającej straty i przeżywających żałobę), Instytucie Psychiatrii i Neurologii (gdzie odbywałam staż kliniczny).

Prowadzę także superwizję indywidualną i zespołową z zakresu procesów grupowych, komunikacji i wsparcia w rozwiązywaniu trudności zawodowych. Prowadzę szkolenia i warsztaty rozwojowe, a także facylituję procesy zespołów i grup aktywistycznych.

W Pracowni Psychoterapii Dobre Więzi prowadzę psychoterapię indywidualną osób, psychoterapię par i związków. Pracuję po polsku i po angielsku.

+48 508 123 686

Umów się na spotkanie

Popraw jakość swojego życia

+48 798 881 507

Adres naszej pracowni
ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa
(niedaleko metra Służew)
Wskazówki dojazdu 📍