Skip to main content

Aneta Letachowicz

Jestem psychoterapeutką i psychologiem – absolwentką Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Kompetencje terapeutyczne rozwijałam podczas 4-letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Integralnym Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Posiadam certyfikat psychoterapeuty EAGT.

W pracy psychoterapeutycznej ważne jest dla mnie budowanie szeroko rozumianego kontaktu. Wierzę, że zarówno na poziomie relacyjnym (klient – terapeuta), jak i osobistym (kontaktu z samym sobą) jest to droga do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia. Bliska jest mi praca z ciałem oraz idea integralności osobistej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Punkcie Konsultacyjnym i Gabinecie Stowarzyszenia PRO, Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym przy Instytucie Psychologii Zdrowia, w Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz na jednym z Oddziałów Psychiatrycznych w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.

Prywatnie jestem żoną i mamą małego synka. Najpełniej odpoczywam poznając nowe miejsca i chodząc po górach.

W Pracowni Dobre Więzi prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje rodzicielskie, warsztaty rozwojowe oraz treningi i grupy terapeutyczne. Pracuję pod stałą superwizją.

+48 608 824 172

Umów się na spotkanie

Popraw jakość swojego życia

+48 798 881 507

Adres naszej pracowni
ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa
(niedaleko metra Służew)
Wskazówki dojazdu 📍