Samoregulacja psychoterapeuty

warsztaty uwalniania napięcia z elementami pracy z ciałem dla psychoterapeutów

 • Data
  27-10-2023
  Zakończone!
 • Koszt
  469 zł
 • Lokalizacja
  Stacjonarnie

  ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa (niedaleko metra Służew)

Wykonując zawód psychoterapeuty spotykamy się z ludźmi w sprawie ich trudności, ograniczeń, chęci rozwoju. Towarzyszenie im to przywilej, wspaniała możliwość różnorodnego spotkania. Jednocześnie wyzwanie dla zachowania balansu energetycznego i jakościowego naszego życia, zdrowia i ciała.
Energetyka tego zawodu nierzadko osadza się na naszych możliwościach wytworzonych na skutek niedoskonałej przeszłości. Ta praca bywa wyczerpująca nawet, a może zwłaszcza wówczas, kiedy wykorzystujemy wygodne dla nas wzorce.
Tym bardziej warto wspierać się w sposób możliwie szeroki, dbać o siebie, jako o podstawowe narzędzie własnej pracy. Stąd pomysł i zaproszenie na warsztat będący czasem przeznaczonym specjalnie na samoregulację, redukcje napięcia i wsparcie osób pracujących psychoterapeutyczne.

Dwa główne filary budujące warsztat to praca z ciałem (podejście Gestalt, elementy bioenergetyki Lowena) oraz praca w grupie.
Będzie czas na zaczerpnięcie wsparcia z grupy, z zakresu pracy z ciałem będę proponowała ćwiczenia indywidualne dające możliwość poszukiwania własnych metod samoregulacji oraz grupowe przywracające kontakt i uwalniające napięcie z ciała.
Ciało to podstawa, to nasza baza która zna odpowiedzi poza rozedrganym umysłem a nawet emocjami.
Grupa to siła, to „matka” która swoją strukturą potrafi wspierać i integrować.

Zapraszam cię na zajęcia dla psychoterapeutów, którzy chcą być w kontakcie ze sobą, którzy chcą praktykować i żyć tym do czego zapraszają klientów, czyli dbaniem o równowagę i siebie w codzienności 🙂

Data: 27.10.2023 sobota
Godziny: 10.00-15.00
Cena: 469zł
Lokalizacja: ul. Wita Stwosza 5a (Mokotów) Warszawa

Zapisy i dodatkowe informacje:
anepekala@gmail.com
Aneta Letachowicz tel 608824172

Prowadząca

Aneta Letachowicz

Psychoterapeutka

dorośli, rodzice, warsztaty, treningi

Certyfikowana psychoterapeutka, absolwentka czteroletniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, magister psychologii, trenerka – absolwentka Szkoły Trenerów Meritum w Katowicach. W pracy specjalizuje się w integrujących technikach terapeutycznych i warsztatowych (praca z wyobraźnią, z ciałem). Poza szkołą psychoterapeutów i trenerów grupowych systematycznie szkoli się warsztatowo min. w pracy z ciałem metodą Alexandra Lowena oraz metodą TRE.

Zarejestruj się

Dostępnych jest tylko 12 miejsc!

Miejsce warsztatów
ul. Wita Stwosza 5a, Mokotów, Warszawa
(niedaleko metra Służew)
Wskazówki dojazdu 📍